Contact

Bactiva GmbH

Herongerstr. 2, 47638 Straelen, Duitsland

Tel.: (+49) 2834-703306, Fax: (+49) 2834-703307

Cor Driessen

Directie
Vakgebied groenten
Mobiel: (+31) 613499688
Mail: driessen@bactiva.de

Markus Becker

Internationale zaken
Export, vakgebied Biologie
Mobiel: (+49) 177-5377877
Mail: becker@bactiva.de

Melanie Meisel

Directie Assistente
Financiële administratie
Tel.: (+49) 2834-703306
Mail: meisel@bactiva.de

Elizabeth Marín Hernández

Samenwerking Duitsland, spaanstalige regio

Tel.: (+49) 2834-703306
Mail: marin@bactiva.de

Margareta Clarke

Productie

Tel.: (+49) 2834-9447330
Mail: clarke@bactiva.de

Hendrik Wahn

Verkoop en advies
Sierplanten
Mobiel: (+49) 15165472235
Mail: wahn@bactiva.de

Arjen Verwer

Verkoop en advies
Bloemen, groenten
Mobiel: (+31) 683918774
Mail: verwer@bactiva.de

Cok Hogervorst

Verkoop en advies
Bloembollen, snijbloemen
Mobiel: (+31) 6-40815455
Mail: hogervorst@bactiva.de

Víctor García

Spanje (Almería)

Mobiel: (+34) 605036479
Mail: garcia@bactiva.es

Peter Leuenberger

Zwitserland, Frankrijk, Marokko

Mobiel: (+41) 793874911
Mail: pl-agriservice@gmail.com

Christian Gangl

Oostenrijk

Mobiel: (+43) 66473576965
Mail: christian.gangl@agrotrader.at

 

Naam:

Email:

Telefoonnummer:

Onderwerp:

Uw bericht:

Stuur een kopie van dit bericht aan uzelf

Vul a.u.b. de volgende beveiligingscode in:
captcha

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *